حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
تسلیم احساسات منفی نشوید
باید مغزمان را تمرین بدهیم. ولی چرا مغز؟ در واقع تمام برداشت ما از دنیای اطرافمان حاصل پردازش مغز ما از اطلاعاتی است که از محیط دریافت می کنیم.
این بیماری در نوزادان را جدی بگیرید
همانگونه که دستگاه گوارش جنین توانایی هضم خیلی از مواد غذایی را ندارد. این بیماری هم علت فیزیولوژیکی دارد.
حیا و تقوا دو رکن اساسی شادی است/خندیدن نباید سبب تحقیر دیگران شود
استاد دانشگاه کورلینز آمریکا حیا و تقوا را دورکن اساسی شادی دانست و گفت:خندیدن ما نباید به سبب تحقیر دیگران باشد.
پلی برای بازگشت به اصل خویش/ روز سلام
خاطرمان مکدر می‌شود،‌ روان‌مان بی‌قرار و ذهن‌مان مشوش وقتی می‌بینیم به‌تدریج برخی از رفتارهای معیار و اصول اخلاقی در غوغای مدرنیته در حال کمرنگ شدن است...
فواید استراحت کوتاه بعد از غذا
یک کارشناس ارشد تغذیه استراحت بعد از غذا را که به هضم غذا نیز کمک می‌کند، را تشریح کرد.
تجرد، گره کور زندگی این روزهای نسل جوان/ از کارت جهیزیه تا وام ازدواج، آیا دولت روحانی ازدواج را آسان کرد؟
ازدواج این روز‌ها می‌رود به حلقه گم شده زندگی نسل جوان تبدیل شود چرا که با افزایش هزینه‌های زندگی و گرانی خرج عروسی و جهیزیه و چشم و هم چشمی‌های موجود، دیگر کسی به ازدواج نمی‌اندیشد. این در حالی است که مرد و زن با توجه به نیازهای روحی، عاطفی، جسمی و....
افزایش گرایش دانش آموزان به اعتیاد/ نا امیدی از تدبیر آموزش و پرورش
در گذشته کارشناسانی از ستاد مبارزه با مواد مخدر، فعالان حقوق کودک ، هشدار هایی درباره افزایش تعداد دانش‌آموزان معتاد داده بودند ، اما مرغ آموزش و پرورش یک پا دارد و این هشدارها هم نتوانسته در موضع گیری مسئولان این وزارت و انکارشان تغییری ایجاد کند .
بالاخره نمایندگی صدا و سیمای آشتیان صاحب دفتر شد
دفترخبرگزاری صدا وسیما نمایندگی شهرستان آشتیان با حضور امام جمعه، نماینده مردم شهرستان های آشتیان،تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی افتتاح شد.
سیستم دفاعی بدن خود را تست کنید
هر قدر تعداد پاسخ های مثبت شما به این سوالات بیشتر باشد، سامانه ایمنی شما بیشتر در معرض آسیب است. دسته خود را انتخاب کنید.
پیام‌های یک پیام
پیام رهبر معظم انقلاب از طریق «شبکه‌­های اجتماعی» که به رسانه‌ای قدرتمند و البته غیررسمی در جهان تبدیل شده و هژمونی رسانه‌های قدیمی را به چالش کشیده‌­اند، و خطاب به «جوانان» که بیشترین کاربران این شبکه­‌ها در جهان هستند، منتشر شد تا ...
ارزش کار یک زن خانه‌دار
اگر شما یک زن خانه‌دار هستید بیش از هر کس دیگر می‌دانید که نگهداری خانه چه مفهومی دارد. درحقیقت زندگی یک زن خانه‌دار از خدمات و بی‌شمار کاری که پایانی ندارد، تشکیل شده است.
دنیا فریاد می زند که من محمد را دوست دارم/ I love Mohammad
گلدون وبلاگی این هفته: لطفا فریاد بزنید، بلکه دنیا بفهمد مسلمانی دین مهربانی و دوستی است.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 27 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir