حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تندباد شدید در اردبیل/ مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند

نمایش خبر : 232 | تاریخ انتشار : 8 آبان 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از خبرگزاری دانشجو وزش باد شدید که از دو روز گذشته در استان اردبیل شروع شده و رفته رفته بر سرعت آن افزوده می‌شود، در برخی ساعات به ۱۱۵ کیلومتر بر ساعت هم رسیده است.

دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: پیش بینی می‌شود سرعت وزش باد امروز در استان اردبیل به ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت هم برسد.

وی گفت: این سامانه از اواخر امروز از منطقه خارج خواهد شد.

به دنبال هشدار اداره کل هواشناسی و مصوبات جلسه مدیریت بحران استان نسبت به وزش باد شدید، اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با صدور اطلاعیه‌ای مدارس کلیه مقاطع تحصیلی نوبت صبح امروز را در اردبیل، سرعین، نیر، نمین، هیر، مشگین شهر، لاهرود و ارشق و مقاطع ابتدایی و دوره اول متوسطه را در گرمی و انگوت تعطیل اعلام کرد.

همچنین با توجه به نامساعد بودن وضعیت جوی و بروز تندباد شدید، امروز کلاسهای دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران رازی، دانشگاه فرهنگیان استان، موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی، دانشگاه آزاد اسلامی، جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل تعطیل و یا با تاخیر شروع خواهد شد.

مدیریت بحران استان اردبیل ضمن هشدار به شهروندان و مسافران، از اهالی خواست هرگونه اقدامات ایمنی را در نظر بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir