حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

ارسال کمک‌های غیرنقدی آیت‌الله مکارم شیرازی به مناطق زلزله‌زده

نمایش خبر : 658 | تاریخ انتشار : 25 آبان 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از خبرگزاری تسنیم -قم، در راستای ضرورت کمک همه‌جانبه به آسیب دیدگان زلزله که یک وظیفه همگانی است آیت‌الله مکارم شیرازی اقدام به ارسال کمک‌های غیر نقدی به آن عزیزان کردند.

بر اساس اعلام دفتر این مرجع تقلید، مرحله اول کمک‌های غیر نقدی معظم له شامل پتو، چادر و آب‌معدنی امروز در قم بارگیری شده و به سمت مناطق زلزله‌زده ارسال شد.

مجموع کمک‌های تهیه‌شده تاکنون شامل 300 عدد چادر، 1000 تخته پتو و 5 تریلی آب‌معدنی است.

دفتر ایشان واقع در شهرستان کرمانشاه از ابتدای حادثه تاکنون در کنار مردم زلزله‌زده بوده و پیگیر مشکلات و نیازهای آن‌ها است.

خاطرنشان می‌شود: پیش‌از این حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی ضمن صدور پیام تسلیت و هم دردی با زلزله‌زدگان اجازه مصرف یک‌سوم از سهم امام (ع) را برای کمک به زلزله‌زدگان صادر کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir