حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در آشتیان

نمایش خبر : 601 | تاریخ انتشار : 21 دی 1396

عزت‌اله فراهانی، مسئول بسیج سازندگی آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی همیشه در اجرای اقتصاد مقاومتی پیشتاز بوده است، گفت: امسال در شهرستان آشتیان ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی به متقاضیان پرداخت شده که این امر برای ۱۳ نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.

وی افزود: تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده از سوی بسیج سازندگی شهرستان در حوزه پرورش قارچ، پرورش کبک، فرآورده‌های لبنی، شیلات، پرورش زنبور عسل و همچنین راه اندازی کارگاه خیاطی بوده است.

فراهانی اظهار کرد: امسال ۸۰ نفر در آشتیان به منظور اشتغالزایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در کلاس های آموزشی بسیج سازندگی که با همکاری فنی‌و حرفه‌ای برگزار شد، شرکت کردند.

مسئول بسیج سازندگی آشتیان گفت: دوره‌های آموزشی بسیج سازندگی در عرصه پرورش گیاهان دارویی، گل های آپارتمانی و زنبورداری برگزار و برای افراد شرکت‌کننده گواهینامه آموزشی صادر شد.

وی با اشاره به اردوهای جهادی بیان کرد: رایج ترین هدفی که در اردوهای جهادی پیگیری می شود، خدمت رسانی به مردم است، این خدمت رسانی شامل کارهای عمرانی، فرهنگی،‌ مذهبی، علمی و … است.

فراهانی گفت: امسال در اردوهای جهادی دانش آموزی ۲۰ دانش آموز در مدت ۱۰ روز علاوه بر گذراندن برنامه های اعتقادی و تربیتی به رنگ آمیزی مدارس و دیوارنویسی پرداختند و اردوهای ۳ روزه در عرصه جمع آوری محصولات کشاورزی نیز برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی آشتیان خاطرنشان کرد: هدف بسیج سازندگی رفع محرومیت در روستاها و احقاق حقوق مستضعفان و محرومان است که این نیروی مردمی در کنار گروه‌های جهادی اقدامات مناسبی در راستای محرومیت زدایی از چهره روستاها انجام داده است.

انتهای پیام/م

 

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir