حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

یادواره شهدای شهرستان آشتیان در دهه فجر برگزار می شود/وحدت مردم و مسئولان؛تقویت عزت و اقتدار ایران

نمایش خبر : 194 | تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396

سرهنگ نباتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیرآشتیان؛ با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: همزمان با ایام‌الله دهه فجر برنامه‌های مختلفی در شهرستان آشتیان به صورت منظم و منسجم برگزار خواهد شد تا دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم تبیین و تشریح شود.

وی با اشاره به تقارن ایام‌الله دهه فجر امسال با ایام فاطمیه تصریح کرد: باید در برگزاری برنامه‌های مناسبتی دهه فجر حرمت ایام فاطمیه حفظ شده و این برنامه‌ها با محوریت فاطمیه و معرفی و تبیین نقش امام خمینی(ره) در ترویج اسلام و پایه‌ریزی انقلاب اسلامی باشد.

وی توسعه و ترویج آرمان‌های امام راحل را تضمین‌کننده تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود: برای اینکه به اهداف والای انقلاب اسلامی دست یابیم باید در کنار حفظ و تقویت وحدت و ولایتمداری آرمان‌های امام خمینی(ره) را در جامعه توسعه و ترویج دهیم.

وحدت مردم و مسئولان؛ تقویت عزت و اقتدار ایران

نباتی با تاکید بر ایجاد پیوند بین نسل‌های انقلاب اظهار کرد: در حال حاضر به برکت خون شهدا و وحدت مردم ایران اسلامی به یکی از موثرترین و مقتدرترین کشورها در عرصه جهانی تبدیل شده‌ایم که برای تقویت این عزت و اقتدار نیازمند وحدت هر چه بیشتر بین مردم و مسئولان هستیم تا بتوانیم اهداف تعیین‌شده انقلاب را به پیش ببریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان خاطر نشان کرد: یادواره شهدای شهرستان آشتیان در ۱۹ بهمن ماه امسال همزمان با ایام الله دهه فجر در ساعت ۱۵ در مصلی آیت‌الله دانش با سخنرانی «حجت الاسلام نظری منفرد»، کارشناس برنامه به سمت خدا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir