حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

دشمن به دنبال تغییر شعارهای انقلاب/انتقال داعش به افغانستان؛ فتنه جدید آمریکا

نمایش خبر : 584 | تاریخ انتشار : 13 بهمن 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ حجت السلام غلامرضا نیشابوری، امام جمعه آشتیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه گفت: در ایام دهه فجر بایستی شئونات فاطمیه را مراعات کنیم.

وی افزود: دهه فجر دهه طلوع انقلاب است، نباید حکومت سیاه پهلوی را فراموش کنیم که همچون شب ظلمانی بود، صبح واقعی ظهور امام زمان(عج) است و انقلاب اسلامی بین الطلوعین است، از این‌رو باید خاطرات این ۳۹ سال با جزئیات به نسل جدید منتقل شود، دهه فجر تجدید میثاق ملت ایران با آرمان های انقلاب اسلامی است.

دشمن به دنبال تغییر شعارهای انقلاب است

امام جمعه آشتیان گفت: باید مواظب خطرات و آسیب هایی که انقلاب را تهدید می کند، باشیم چراکه دشمن می خواهد ما خسته شویم و از حرکت باز بمانیم و هدف را گم و فراموش کنیم.

وی بیان کرد: دشمن همیشه اصول انقلاب را هدف قرار داده است، دشمن به دنبال تغییر شعارهای انقلاب یا کمرنگ کردن آن ها است. عده ای به بهانه اینکه اوضاع جهان عوض شده به دنبال تغییر شعارها هستند.

نیشابوری گفت: شعارهای انقلاب؛ عدالت اجتماعی، سلطه ستیزی، اسلامی بودن انقلاب، پایبند بودن به مبانی دین و اصول و قواعد دینی است و تا زمانی انقلاب زنده است که شعارهای انقلاب زنده باشد.

 ۲۲ بهمن امسال؛ مشت محکم تری به دهان دشمن می زنیم

امام جمعه آشتیان افزود: روز ۲۲ بهمن؛ روز تودهنی زدن به دشمن است، امسال به خصوص بعد از اغتشاشات مردم باید سیلی محکم تری به دشمن بزنیم.

دشمنی استکبار با محور اقتصاد است

وی اظهار کرد: برای تداوم انقلاب باید علاوه بر تکیه بر اصول و شعارها روی اقتصاد مقاومتی متمرکز شویم. از سال ۸۰ استکبار، دشمنی خود را با نظام اسلامی با محور اقتصاد شروع کرد.

نیشابوری افزود: در سال ۸۶ مقام معظم رهبری فرمود؛ «جنگ بعدی ما جنگ اقتصادی است» برای همین موضوع، رهبری نامگذاری سال ها را بر محور اقتصاد اعلام کرد. علت تکرار شعارهای اقتصادی در سال تمرکز دشمن بر مسئله اقتصاد بود.

امام جمعه آشتیان تصریح کرد: تنها نام اقتصاد مقاومتی مشکلی را حل نمی کند، آنچه باعث تداوم انقلاب می شود عمل جدی به اقتصاد مقاومتی است. غرب و آمریکا نمی خواهد، جمهوری اسلامی الگوی موفقی برای مردم باشد.

انتقال داعش به افغانستان؛ فتنه جدید آمریکا

وی گفت: فتنه جدید آمریکا انتقال داعش به افغانستان است، بعد از شکست داعش در عراق و سوریه، آمریکا برای احیاء و زنده نگه داشتن داعش در صدد انتقال این گروهک به افغانستان است و اقدامات تروریستی اخیر در افغانستان حکایت از طرح جدید دارد.

نیشابوری افزود: برای تروریست های مورد حمایت آمریکا، شیعه و سنی فرقی ندارد، افغانستان چون در همسایگی ایران، چین و روسیه است و دسترسی آسان به آسیای میانه دارد، برای آمریکا مهم و استراژیک است.

امام جمعه آشتیان با اشاره به جنایت سعودی ها در یمن و سکوت سازمان های بین المللی و حقوق بشر گفت: بیش از هزار روز از جنگ یمن می گذرد و کشورهای زورگو از جمله آمریکا و اروپا سکوت کرده اند؛ این مسئله خنده دار است در حالیکه یمن از زمین و هوا و دریا در محاصره است می گویند، ایران به یمن موشک می دهد. مقاومت جانانه مردم یمن بینی آمریکا و عربستان را به خاک مالیده است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir