حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

۱۶پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی در آشتیان مورد بهره‌برداری قرار گرفت+ عکس

نمایش خبر : 236 | تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، ۱۶ طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و محلی در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.

یکی از این طرح ها افتتاح سالن چند منظوره روستای «مزرعه نو» بود که استاندار مرکزی در این سالن دیدار مردمی با اهالی روستا داشت.

همچنین طرح آبرسانیبه روستای «سرهرود» آشتیان با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان نیز به بهره برداری رسید؛ در این سفر استاندار مرکزی در جمع مردم روستای «سرهرود» حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

عملیات اجرایی طرح آبرسانی به مجتمع شمال شرق آشتیان، سی تی اسکن بیمارستان امام سجاد(ع) با اعتبار یک میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان، ۱۰ پروژه همزمان شبکه برق فشار ضعیف شهرستان آشتیان، افتتاح بازارچه صنایع دستی با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان از مهمترین طرح‌هایی بودند که در سفر امروز مسئولان استان مرکزی به شهرستان آشتیان افتتاح و بهره برداری شد.

استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان آشتیان به گلزار شهدای آشتیان رفت و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.

همچنین در این سفر استاندار مرکزی با خانواده شهید «عباس قربانپو»ر دیدار و از صبر و استقامت این عزیزان قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir