حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

بیمارستان آشتیان «امتیاز درجه یک اعتبار بخشی» را کسب کرد

نمایش خبر : 958 | تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396

محمود حسنی، فرماندار آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان؛ با اشاره به کسب «امتیاز درجه یک اعتبار بخشی» برای بیمارستان‌های آشتیان گفت: بیمارستان امام سجاد(ع) آشتیان برای دومین سال متوالی موفق به کسب «امتیاز درجه یک اعتبار بخشی» شد.

وی افزود: در حال حاضر ٢٨ پزشک در شهرستان آشتیان فعال هستند که از این تعداد ١٣ پزشک متخصص اطفال، زنان، بیهوشی، رادیولوژی، گوش، حلق و بینی و مابقی عمومی هستند.

حسنی اظهار کرد: با اهدای دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان توسط یک مؤسسه تصویربرداری پزشکی در این مرکز روزانه ۶ تا ١٠ مورد سی تی اسکن انجام می شود.

فرماندار آشتیان اظهار کرد: پزشک رادیولوژی مرتبط هفته ای سه روز در این مرکز حضور پیدا می کند و راه اندازی «ام آر ای» یکی از مطالبات مردمی است که در راستای خدمات درمانی پیگیر آن هستیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۳ دندانپزشک و ۳ داروساز در شهرستان آشتیان فعالیت دارند و تعداد واحدهای دیالیز موجود در این شهرستان از ۴ مورد به ۸ مورد افزایش یافته و اتاق جراحی چشم این بیمارستان نیز  دو روز در هفته فعالیت دارد.

حسنی خاطرنشان کرد: یکی از محورهای این دوره از «اعتبار بخشی» توجه به ایمنی بیماران و کیفیت خدمات سلامت از خدمات بیمارستان ها بود و همواره این مهم در اولویت مدیریت و کادر درمانی بیمارستان است.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir