حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

دشمنان به دنبال ربودن عقاید دینی جوانان ما هستند

نمایش خبر : 200 | تاریخ انتشار : 19 بهمن 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ حجت الاسلام نظری منفرد، استاد حوزه علمیه قم در یادواره شهدای آشتیان گفت: خداوند متعال در این دنیا انسان‌ها را با روش‌های مختلف مورد آزمایش قرار می‌دهد اما مهم این است که بتوانیم این آزمون‌ها را با سربلندی به پایان برسانیم.

وی افزود: فرصت زندگی در این دنیای خاکی بسیار محدود است به همین علت باید از این فرصت بیشترین استفاده و بهره‌برداری را داشته باشیم.

نظری منفرد بیان کرد: دشمنان به دنبال ربودن عقاید دینی جوانان ما هستند، باید نسبت به تثبیت عقاید جوانان اهتمام جدی داشته باشیم و در این راستا نباید نسبت به ظرفیت فضای مجازی بی‌توجه باشیم.

وی افزود: آموزه‌های دینی ما جاذبه‌های خاصی دارند که باید از آن ها استفاده کنیم و آموزش مباحث اعتقادی باید توسط علماء با جدیت دنبال شود.

این استاد حوزه علمیه قم اظهار کرد: اگر مردم به باورهای دینی برسند در مقابل هجمه‌های دشمن واکسینه می‌شوند، با همین رویکرد باید نسبت به فعالیت‌های فرهنگی و اعتقادی نگاه ویژه داشته باشیم.

گفتنی است این یادواره به یاد ۱۴۳ شهید شهرستان آشتیان و شهدای گمنام این شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد و مزار مطهر این شهدا هم با حضور مسئولان عطر افشانی و غباروبی شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir