حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

اهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکم مردم به اغتشاشات و تشدید تحریم‌ها/ بر سر توان موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی کنیم

نمایش خبر : 1407 | تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری، امام جمعه آشتیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب اقتدار کشور و سیلی محکمی به گوش استکبار است.

۲۲ بهمن تمام معادلات سیاسی و استکبار بهم می ریزد

وی افزود: از اول پیروزی انقلاب روز ۲۲ بهمن برای دوست و دشمن روز عجیب و حیرت انگیزی بوده و خواهد ماند. در ۲۲ بهمن تمام معادلات سیاسی و استکبار به هم می ریزد.

نیشابوری اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز وحدت مسلمین است. روح مطهر شهدا انقلاب و امام خمینی (ره) منتظر حضور مردم است. ۲۲ بهمن متعلق به گروه و جناح و حزب خاصی نیست بلکه متعلق به کل ملت ایران است.

امام جمعه آشتیان با بیان اینکه حضور مردم برای دفاع از انقلاب است، اظهار کرد: حضور مردم برای دفاع از انقلاب است. در ۲۲ بهمن عهد و پیمان خود را با مقام معظم رهبری تجدید می کنیم.

راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ به اغتشاشات و تشدید تحریم ها است 

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم پشتوانه مسئولین در مذاکرات با دشمنان است. ۲۲ بهمن پاسخ به اغتشاشات و تشدید تحریم ها است، حضور مردم در راهپیمایی نمایشگر استقامت و پایداری ملت ایران است . پیام مردم در این راهپیمایی به مسئولین تداوم راه شهدا و وحدت و کار و تلاش بی وقفه در حل مشکلات است.

با ظلم و فساد در کارگزارن حکومتی برخورد شود

نیشابوری با اشاره به سخنان رهبری معظم انقلاب با همافران گفت: رهبر معظم انقلاب از عملکرد ضعیف مسئولان در مبارزه با فساد و تبعیض گلایه کردند و به مسئولان توصیه کردند نسبت به مردم شناسی انقلاب توجه بیشتری کنند. مردم واقعی مدافعان انقلاب و ارزشها هستند نه انقلاب ستیزان و ارزش ستیزان.

امام جمعه آشتیان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از سران قوا خواستند با ظلم و فساد در میان کارگزارن حکومتی به صورت جدی و شدید برخورد کنند.

بر سر توان موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی کنیم

وی در رابطه با قدرت موشکی ایران گفت: ما هرگز بر سر مسایل دفاعی و موشکی خود باهیچ کس مذاکره نخواهیم کرد. این سخن تمام مردم و مسئولین است ما نه تنها برسر مسئله دفاعی و موشکی مذاکره نخواهیم کرد بلکه روز به روز بر قدرت و توان موشکی خود می افزائیم.

نیشابوری تصریح کرد: ما اگر قدرتمند نباشیم دشمنان به ما تجاوز می کنند. ما قصد جنگ با هیچ کشوری را نداریم بلکه برای دفاع توان موشکی را ارتقا می دهیم.

امام جمعه آشتیان گفت:  کسانی که بحث موشکی را مطرح می کنند دنبال باج خواهی هستند. رئیس جمهور فرانسه برای سفر به ایران چند شرط گذاشته است که ملت ایران هیچ شرطی را نخواهد پذیرفت.

محدودیت استفاده از موشک را رهبر معظم انقلاب مشخص می کند 

وی افزود: فرانسه و استکبار بداند هیچ مقامی در جمهوری اسلامی حاضر نیست بر سر مسئله موشکی مذاکره کند.  ملت ایران روی مسئله موشکی حساس است.

نیشابوری با بیان اینکه محدودیت استفاده از موشک را رهبر معظم انقلاب مشخص می کند نه دشمنان، اظهار کرد: اظهار نگرانی استکبار از برنامه موشکی ایران بیجا است، آیا معقول است در حالیکه استکبار بر دامنه تروریسم می افزاید و داعش را تجهیز می کند ما مذاکره موشکی را بپذیریم؟ استکبار از خوی زورگویی و استعمار و ظلم حتی با وجود تسلیم شدن ما، دست برنمی دارد.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir