حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

رونمایی از دنا پلاس هیبرید؛ اولین خودروی برقی ایرانی +عکس

نمایش خبر : 207 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از دانشجو، خودرو دنا پلاس دو نیرو در راستای سیاست‌های دولت و به منظور کاهش آلودگی هوا و در جهت برنامه راهبردی گروه صنعتی ایران خودرو طراحی شده است.


از جمله مشخصات این خودرو می‌توان به پیمایش خالص برقی خودرو دنا پلاس دو نیرو تا ۹۰ کیلومتر و سطح آلایندگی صفر در حالت برق اشاره کرد.

موتور برقی این خودرو دارای پیشینه توان ۹۰ کیلو وات و پیشینه گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر است. همچنین باتری به کار رفته در این خودرو لیتیومی ۱۴ کیلو وات ساعت است.
 

  تفاوت دناپلاس با دنای معمولی

شکل ظاهری دناپلاس و عقب این خودرو با دنامعمولی تفاوت کرده و شکیل تر است علاوه بر آن تعداد کیسه های هوا در دناپلاس افزایش یافته، دنده ها اتوماتیک شده و  با توجه به  تمایل مردم روی این خودرو  سانروف قرار داده شده است.

رونمایی از دنا پلاس هیبرید/ اولین خودروی برقی ایرانی
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir