حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

گروه گاراژ «ورکشاپ/دمونستریشن» مردم‌شناسی برگزار می‌کند

نمایش خبر : 125 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، گروه تئاتر گاراژ در حال اجرای یک ورکشاپ/دمونستریشن اجتماعی است. این برنامه که در حوزه انسان‌شناسی فرهنگ قرار می‌گیرد با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. مستندات حاصله این پروژه در ژورنال های علمی و دانشگاهی داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.

گاراژ تئاتر در اطلاعیه‌ای ضمن علاقه‌مندی در مشارکت با دیگر نهادهای فعال اجتماعی در این پروژه فرهنگی، اعلام کرده است در این مشارکت، گاراژ تئاتر چند روز ورک دمونستریشن خود را که شامل امکان مشاهده تمرین آن روز گاراژست به همراه چند اجرای خود را، در مکانی از نهاد مربوطه و مخاطبان نهاد مربوطه انجام می‌دهد.

 علاقه‌مندان می‌توانند مستندات ویدیویی خود پس از تدوین در گاراژ در اختیار موسسه‌های مشارکت‌کننده قرار داده و اخبار آن در صورت تمایل آن موسسه/نهاد توسط تیم گاراژ منتشر می‌شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این پروژه به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://garagetheater.ir/fa/research-center/anthropology-workshop/.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir