حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

اکسیژن حیات طیبه انقلاب، انقلابی‌‎گری و تحول‌گرایی است/ نباید نگاه رسوب گرفته و سُلب داشته باشیم

نمایش خبر : 118 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل ازدانشجو، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد که در مجتمع، ولی عصر (عج) دانشگاه آزاد تهران مرکز برگزار شد، گفت: مردم هر جا که انقلاب نیاز داشته است هزینه داده اند، چون این انقلاب باید بماند و می‌ماند.

وی افزود: شرط حفظ انقلاب در انقلابی بودن ماست و اگر خواب بمانیم و غفلت کنیم دشمن ما را با لگد بیدار می‌کند.

غیب پرور بیان کرد: انقلابی بودن دو وجهی است که یک وجه آن متوجه خود ماست و فردی است به گونه‌ای که باید تلاش بی حد و حصر داشته باشیم و البته نتیجه این تلاش باید در بخش‌های مختلف نمود پیدا کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر از فضای تلاش و عرصه جهاد پهلو بگیریم فاتحه ما خوانده است.

غیب پرور گفت: یک وجه دیگر حفظ انقلابی گری جهاد کبیر است که در این زمینه یک وقت دشمن عالمان ما را می‌دزد و پروژه نفوذ را در دانشگاه‌ها کلید می‌زند.

وی با بیان اینکه هیچ راهی نیست به جز اینکه یک تحول اساسی در تمام بخش‌ها اتفاق بیفتد، افزود: اکسیژن حیات طیبه انقلاب، انقلابی گری و تحول گرایی است به همین دلیل نمی‌توانیم نگاه رسوب گرفته و سلب داشته باشیم.

وی افزود: به رهبر انقلاب عرض کردم که ما ایده کم نداریم، ولی ایده را عملیاتی طراحی نمی‌کنیم. دانشگاه اگر می‌خواهد موتور کشنده انقلاب باشد باید در تمام حوزه‌ها یک آسیب شناسی کنیم.

وی با بیان اینکه آیا تبلیغ سکولاریستی جایش در انقلاب اسلامی است، افزود: امروز به استاد انقلابی چنان عرصه را تنگ می‌کند که با مشکل مواجه می‌شود.
وی با بیان اینکه با آمدن ولایتی بارقه امیدی در من ایجاد شد، افزود: کار‌های خوبی در زمینه علوم انسانی در دانشگاه امام حسین (ع) و امام صادق (ع) شده که می‌توانیم از آن‌ها بهره برداری کنیم.

وی افزود: امروز نفوذ فرهنگی اولویت دشمن در دانشگاه است و استاد و دانشجو هم نمی‌شناسد و متاسفانه از روش‌های جذاب هم استفاده می‌کنند با این وجود باید هوشیار باشیم.

غیب پرور افزود: حیات انقلاب به انقلابی بودن و نگاه تحولی دائم و مستمر است و این تاکید رهبر انقلاب است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir