حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امروز در بحث تامین تجهیزات نظامی کشور خودکفا شده ایم/ عربستان هزینه آبادانی و رفاه مردم آمریکا را با خرید تجهیزات نظامی میدهد

نمایش خبر : 1494 | تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396

به گزارش سفیر آشتیان به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا -

امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به دستاوردهای ایران در حوزه دفاعی و نظامی و پیشرفت در این حوزه اظهارداشت: هرکسی که قضاوت کند می داند که اوضاع تسلیحات ایران که همه آنها جنبه دفاعی دارد به لطف خدا و همت این جوانان و برکت انقلاب به جایی رسیده است که ما امروز ادعا می کنیم در بحث تامین تجهیزات مورد نیاز خود خودکفا شده ایم.

 

وی همچنین در خصوص موضوع خرید تجهیزات نظامی آمریکا از سوی عربستان خاطرنشان کرد: اینها پول ملت را به هدر می دهند پولی که باید صرف رفاه و آبادانی کشور شود می رود صرف رفاه و ابادانی امریکا می شود .

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir