حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

قاتلان شهدای خیابان پاسداران در اسرع وقت محاکمه و مجازات شوند/جنگ فرقه ای در دستور کار دشمن

نمایش خبر : 1215 | تاریخ انتشار : 4 اسفند 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ حجت‌الاسلام غلامرضا نیشابوری، امام جمعه آشتیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آشتیان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان گفت: سخنان مقام معظم رهبری در آسیب شناسی انقلاب بی نظیر بود و می توان گفت در چهل سال گذشته سخنان به این مهمی بیان نشده بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب خطر ارتجاع و اشرافی گری و وابستگی به خارج را مهمترین آسیبهای انقلاب دانست و افزود: از مهم ترین خطراتی که انقلاب را تهدید می کند ارتجاع از اهداف و اصول انقلاب است.

نیشابوری افزود: آفت ارتجاع در تمام انقلاب های دنیا اتفاق افتاده است، ارتجاع یعنی سست شدن و دست برداشتن از اهداف و شعارهای انقلاب است. ملت ایران بعد از گذشت چهل سال از انقلاب هنوز پای شعارها و اهداف انقلاب ایستاده است و اما کسانی هم می خواهند از این شعارها فاصله بگیرند.

مردم می توانند از مسئولان بخاطر عملکرد ضعیف گلایه کنند

امام جمعه آشتیان اظهار کرد: مردم باید هوشیار باشند اشرافی‌گری و بی توجهی به طبقات ضعیف جامعه و تکیه به خارجی ها انحراف از انقلاب و ارتجاع است. ارتجاع یعنی فاتحه انقلاب را خواندن.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری دومین هشدار را انتقاد از مسئولین دانست و فرمود: انتقاد از مسئولین با حمایت از نظام اسلامی قابل جمع است. مردم می توانند از مسئولین بخاطر عملکرد ضعیف گلایه و انتقاد کنند. در عین این که به اصل نظام وفا دارند، تفکیک این دو نشان از بصیرت و دقت مردم ایران دارد.

نیشابوری گفت: مقام معظم رهبری فرمود؛ «اتکای به خارج در ماجرای برجام برای کشور سودی نداشت»، باید برای حفظ انقلاب، از افتادن در دام وابستگی به خارج دوری کرد.

امام جمعه آشتیان با اشاره به اقتصاد مقاومتی ادامه داد: در اقتصاد مقاومتی می توان علاوه بر استفاده از ظرفیت های داخلی از ظرفیت های خارجی استفاده کرد. ولی باید مواظب بود که به آنها اعتماد و تکیه نکنیم زیرا آن ها بارها ثابت کردند در جایی که نخواهند، همکاری کنند یک شبه همه چیز را بر هم می زنند. چنانچه بعضی کشورها ثروتمند و توانمند یک شبه گدا شدند.

وی با اشاره به با جنایات دراویش گفت: از عملکرد پلیس و بسیج و دور اندیشی آنها تقدیر و تشکر می کنیم. خویشتن داری پلیس نباید مورد سوءاستفاده خائنین قرار گیرد، نباید دست پلیس را بست که عده ای فکر کنند، پلیس ایران ناتوان است.

امنیت خط قرمز نظام است

نیشابوری افزود: پلیس و نیروهای امنیتی اجازه هرگونه تحرکات ضد امنیتی را به هیچ کس نمی دهند، امنیت خط قرمز نظام است و با هیچ کس شوخی نداریم.

امام جمعه آشتیان بیان کرد: قوه قضائیه ضمن حمایت صددرصد از پلیس با قانون شکنان قاطعانه برخورد کند و هیچگونه اغماض و چشم پوشی نداشته باشد  کسی که با اتوبوس به جمعیت زده و می گوید هرگز پشیمان نیستم را باید به جرم قتل عمد در همان مکان اعدام کنند، ملت بداند که شجاعت پلیس و نیروهای بسیجی اجازه هیچگونه تحرک به دشمن نمی دهد.

جنگ فرقه ای در دستور کار دشمن است

وی اظهار کرد: در حادثه خیابان پاسداران پلیس و نیروهای بسیج، اقتدار خود را یک بار دیگر به نمایش گذاشتند. ما در غم خانواده شهدای نیروی انتظامی و بسیج شریک هستیم . ملت ایران اجازه نخواهد داد خون شهدا به هدر رود.

نیشابوری بیان کرد: باید عملکرد قوه قضائیه و پلیس به گونه ای باشد که اغتشاشگران را برای همیشه پشیمان کند و بازدارنده باشد، جنگ فرقه ای در دستور کار دشمن است. بزرگان فرق پیروان خود را هوشیار کنند، که فریب نخورند ملت ایران اجازه توطئه به هیچ کس نمی دهد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir