حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

توزیع کننده مواد مخدر در آشتیان دستگیر شد

نمایش خبر : 1188 | تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396

محمد گودرزی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان، گفت: ماموران نیروی انتظامی آشتیان در تحقیقاتی از توزیع مواد مخدر توسط فردی در یکی از دامداری‌های شهرستان مطلع شدند و برنامه‌ریزی عملیاتی برای دستگیری این فرد آغاز شد.

وی افزود: در مراحل تحقیقات نامحسوس پلیس، زمانی که این فرد قصد توزیع مواد مخدر داشت، دستگیر و مقادیری ماده مخدر تریاک از وی کشف شد.

گودرزی اظهار کرد: متهم برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرماندهی انتظامی آشتیان با بیان اینکه برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir