حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

توزیع ۷ هزار نهال رایگان در آشتیان

نمایش خبر : 17961 | تاریخ انتشار : 14 اسفند 1396

مهدی جودکی، مدیر منابع طبیعی آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان؛ با اشاره به برنامه‌های هفته منابع طبیعی گفت: در هفته منابع طبیعی به فراخور روزشمار جلسات آموزش، شورای حفظ و حقوق بیت‌المال، نشست با همیاران طبیعت و نشست چهره به چهره مدیران با مردم برگزار می‌شود.

توزیع ۷ هزار اصله نهال رایگان در آشتیان

وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب برای درختکاری، امسال از ۲۸ بهمن توزیع نهال رایگان در آشتیان آغاز و تاکنون ۷ هزار اصله نهال توزیع شده است.

جودکی اظهار کرد: در هفته منابع طبیعی در دو روستای «کردیجان» و «تاج آباد» غرس نهال با همکاری بسیج سازندگی و مشارکت مردمی انجام می‌شود. توسعه اقدامات در این حوزه نیازمند همکاری تمامی شهروندان است.

مدیر منابع طبیعی آشتیان ادامه داد: کاشت نهال در بوستان «سجادیه» آشتیان با حضور مدیران شهرستانی و نواختن «زنگ سبز» در مدارس از برنامه‌های روز درختکاری در این شهرستان است، همچنین توزیع نهال در مصلی‌های نماز جمعه به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد.

بهره‌برداری از پروژه «بند گاویونی» روستای آهو در هفته منابع طبیعی

وی تصریح کرد: پروژه «بند گاویونی» روستای آهو با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان در هفته منابع طبیعی با حضور مسئولان به بهره‌برداری می‌رسد.

جودکی خاطرنشان کرد: شهروندان آشتیانی با توجه به رویش جدید طبیعت مشارکت بیشتری در غرس نهال و حراست از طبیعت داشته باشند.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir