حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

جشن میلاد کوثر در آشتیان برگزار شد + عکس

نمایش خبر : 647 | تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ به مناسبت ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، مراسم جشن میلاد کوثر با حضور مسئولان و خیل عظیم خواهران و مادران آشتیانی در محل دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلین سید علی تراشیون، کارشناس حوزه اجتماعی گفت: متاسفانه آموزه های دینی در زندگی مشترک امروز کم رنگ شده و سبک زندگی ایرانی دستخوش تغییرات شده است.

وی افزود: مادران باید هنر و مهارت همسرداری را به فرزندان خود بیاموزند، دختران و پسران امروزی هنر و مهارت همسرداری را بلد نیستند و این مشکل اساسی اختلافات زندگی امروزی است.

تراشیون بیان کرد: آرامش، دوستی و محبت فلسفه زندگی مشترک است، اگر این سه اصل مهم را در زندگی فراموش کنیم، طلاق عاطفی رخ می دهد.

کارشناس حوزه اجتماعی اظهار کرد: استحکام بنیان خانواده به دنبال رعایت حریم ها و خط قرمز رُخ می دهد. زن و مرد باید مقبولیت و محبویت را در نزد همسر خود حفظ کنند.

این آیین ها با برنامه های متنوع و شاد همراه بود.

 انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir