حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

دلیل افزایش چند هزار درصدی واردات از کشورهای آفریقایی چیست؟+جدول

نمایش خبر : 80 | تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل ازدلیل افزایش چند هزار درصدی واردات از کشورهای آفریقایی چیست؟+جدول - اخبار تسنیم - Tasnim // // تسنیم، بررسی آمارهای تجارت خارجی کشور در 11 ماهه منهای به بهمن ماه نشان می‌دهد، میزان واردات از برخی کشورها به صورت قابل توجهی افزایش یافته است.

<!--StartFragment-->

به عنوان مثال در صدر  فهرست کشورهایی که بیشترین افزایش  واردات به ایران را داشته‌اند، اتیوپی قرار گرفته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2380 درصد افزایش واردات داشته است. در این مدت افزایش واردات از نیجریه، 1590 درصد و همچنین واردات از تانزانیا 800 درصد افزایش یافته است. واردات از ساحل عاج و تونس نیز نزدیک به 170 درصد افزایش یافته است.

از طرفی میزان واردات از  کشور پاراگوئه در مقایسه با 11 ماهه منتهی به بهمن سال قبل با رشد 3300 درصدی رو به روشده است. در این مدت واردات از اروگوئه به عنوان کشور دیگری از حوزه امریکای لاتین با  افزایش 2400  درصدی همراه شده است.

گفتنی است، تا زمان تنظیم این خبر اطلاعات مربوط به جزییات اقلام وارداتی کشورها در یازده ماهه منتهی به بهمن در سایت گمرک منتشر نشده است.

انتهای پیام/

<!--EndFragment-->

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir