حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

نقوی حسینی: نوبخت از استیضاح کنندگان برای حضور در سازمان برنامه دعوت کرد/ منصوری: من هم این دعوتنامه را دریافت کردم + پاسخ دفتر نوبخت

نمایش خبر : 144 | تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگویی اعلام کرد: نوبخت سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه، در نامه‌ای با عنوان «رئیس حزب اعتدال و توسعه» از امضاکنندگان طرح استیضاح وزرای راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی دعوت کرده است تا عصر امروز یکشنبه 20 اسفندماه در سازمان برنامه و بودجه حضور یابند.

هم‌چنین محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به دعوت محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت از برخی نمایندگان مجلس به سازمان برنامه و بودجه، اظهار کرد: بنده هم امروز صبح این نامه را دریافت کردم، اما به دلیل آنکه نمی‌توانستم حضور پیدا کنم، از ساعت دقیق این نشست اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این دعوت تنها از نمایندگان متقاضی استیضاح ربیعی، آخوندی و حجتی به عمل آمده است، گفت: بنده یکی از امضاکنندگان استیضاح هستم، اما در جریان نیستم که این دعوت از کدام یک از نمایندگان صورت گرفته است.

نماینده مردم ساوه تصریح کرد: این جلسه با هدف تبادل‌نظر درباره استیضاح سه تن از وزرای دولت انجام می‌شود.

این در حالی است که دفتر سخنگوی دولت ادعای مطرح شده از سوی نقوی حسینی درباره دعوت از برخی نمایندگان مجلس از جمله استیضاح کنندگان سه وزیر دولت را از سوی محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و سخنگوی دولت کذب محض خواند و این ادعا را مصداق بداخلاقی سیاسی دانست.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir