حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

سرپرست فرمانداری آشتیان منصوب شد

نمایش خبر : 569 | تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

به گزارش سفیرآشتیان؛ قطار تغییر فرمانداران در روزهای آخر سال ۹۶ شتاب بیشتری گرفته و پس از انتصاب فرماندار محلات و دلیجان این بار در ایستگاه آشتیان توقفی داشت و پس از رد گزینه فرمانداز زن برای تصدی‌گری فرمانداری آشتیان، فرماندار این شهرستان هم نصیب مردان شد.

وزير كشور طی حکمی «نظام الدين جهان ميرزائي» را به عنوان فرماندار جدید شهرستان آشتيان منصوب کرد.

جهان میرزائی، پیش از این عهده‌دار بخشدار، معاون فرماندار و مدیر صنعت و معدن ساوه بوده است که پس از بازنشستگی پیش از موعد، در عرصه اقتصادی به فعالیت مشغول شد و در زمان سکانداری «زمانی‌قمی» بار دیگر دعوت به همکاری شد و به عنوان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مرکزی مشغول به کار بوده است.

محمود حسنی فرماندار فعلی آشتیان، دارای ۲۲ سابقه فعالیت مستمر (از نیروهای وزارت کشور) در استانداری مرکزی بوده و شنیده ها حکایت از آن دارد. وی بزودی به عنوان مدیرکل اتباع خارجی استانداری معارفه می شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir