حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

رشد ۷ درصدی کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال

نمایش خبر : 17584 | تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396

موسی قنبرنژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان با اشاره به کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری گفت: مردم خیر و نیکوکار استان مرکزی در جشن نیکوکاری امسال ۴۸ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

وی افزود: از این کمک های جمع آوری شده ۱۳ میلیارد ریال کمک های نقدی بوده و این کمک ها توسط همکاران کمیته امداد استان در حال توریع بین نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت است.

قنبرنژاد اظهار کرد: امسال کمک های جمع آوری شده نسبت به سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است، جمع آوری کمک های مردمی هنوز ادامه دارد و پیش‌بینی می شود که رشد کمک های مردمی افزایش یابد.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: در استان مرکزی ۴۰ هزار خانوار دائم و موقت تحت پوشش این نهاد هستند، از این آمار ۳۷ هزار خانوار کمک معیشت بگیر بوده که علاوه بر خدمات این نهاد، مستمری هم دریافت می کنند.

قنبرنژاد افزود: از این تعداد خانوار تحت پوشش کمیته امداد در استان مرکزی، حدود ۲۲ هزار خانوار زن سرپرست خانوار و بیش از ۷ هزار نفر از فرزندان کمیته امداد جزو ایتام و محسنین هستند. همچنین  ۱۱۰۰ خانوار بیمار زمین‌گیر و صعب العلاج داریم که نیازمند توجه خیران و نیکوکاران هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: تمامی خدمات این نهاد با هدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت ارائه می‌شود، در آستانه سال جدید در تلاش هستیم که گل لبخند را بر لب نیازمندان بنشانیم.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir