حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

چهارشنبه‌سوری آرام و بدون مصدوم در آشتیان + عکس

نمایش خبر : 792 | تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396

به گزارش سفیر آشتیان؛ در آئین چهارشنبه سوری شهر آشتیان دورهم بودن، روشن کردن آتش، قاشق زنی و کوزه نو مرسوم بوده است. بر اساس خاطرات پدران و مادران مردم آشتیان هر ساله با برپایی جشن و انجام رسومات شب چهارشنبه آخر سال به استقبال بهار می‌رفتند اما چند سالی است که بزرگداشت این رسم کهن به ایجاد دلهره و نگرانی برای خانواده‌ها تبدیل شده است چراکه نارنجک‌های دست‌ساز بلای سلامتی جوانان و نوجوانان پر شور شده است.

چهارشنبه سوری امسال آشتیان با تلاش ماموران نیروی انتظامی، سپاه و فرمانداری و همراهی مردم این شهرستان آرام و بدون دردسر سپری شد و مصدومیتی از برپایی این جشن گزارش نشد.

شب گذشته گروه‌های اورژانس، کادر پزشکی و پرستاری مرکز درمانی آشتیان در آماده باش کامل بودند تا در صورت بروز هرگونه مصدومیت به سرعت امدادرسانی کنند که به حمد خداوند حادثه‌ای رخ نداد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir