حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

ظریف امروز به جمهوری‌ آذربایجان می‌رود/ حضور در پایتخت قزاقستان برای بررسی آخرین تحولات سوریه

نمایش خبر : 95 | تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396

به گزارش سفیرآشتیان به نقل از آناج، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در نشست چهارجانبه جمهوری اسلامی ایران، جمهوری آذربایجان، ترکیه و گرجستان به باکو سفر می‌کند. این نشست که در سطح وزرای خارجه است، در تاریخ 15 مارس، (24 اسفند ماه) در آذربایجان برگزار خواهد شد.

ظریف در این نشست با همتایان خود در مورد موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی رایزنی خواهد کرد.

 وزیر امور خارجه کشورمان پس از شرکت در این نشست، راهی آستانه پایتخت قزاقستان می‌شود تا با وزیران امور خارجه ترکیه و روسیه در این کشور آسیای مرکزی دیدار و گفت‌وگو کند.

قرار است نشست وزیران امور خارجه این سه کشور به عنوان کشورهای ضامن آتش‌بس در سوریه در 16 مارس (25 اسفند ماه) در آستانه برگزار شود. محور اصلی رایزنی‌ها بین وزرای خارجه سه کشور در این نشست، آخرین تحولات سوریه خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir