حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تونس یک - ایران صفر؛ شکست تیم ملی بعد از ۳۷۱ روز با گل به خودی

نمایش خبر : 17322 | تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397

به گزارش سفیر آشتیان به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی تونس رفت که در پایان این دیدار با یک گل به خودی که توسط میلاد محمدی وارد دروازه بیرانوند خورد شکست خورد تا طلسم نباختن تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از ۳۷۱ روز شکسته شود.

تیم ملی ایران آخرین بار مقابل تیم ملی عراق در دیاری دوستانه در تاریخ ۲۸ اسفند سال ۱۳۹۵ شکست خورده بود.

در این دیدار تدارکاتی که در ورزشگاه رادس شهر تونس برگزار شد دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما در نیمه اول بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم تیم ایران ۶ تعویض انجام داد و سامان قدوس به جای مسعود شجاعی، کاوه رضایی به جای رضا قوچان نژاد، امید ابراهیمی به جای علی کریمی، پژمان منتظری به جای محمد رضا خانزاده، مهدی ترابی به جای کریم انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش به جای وحید امیری به بازی آمدند.

در نیمه دوم شاگردان کارلوس کی‌روش موقعیت‌هایی برای گلزنی به دست آوردند اما با بی دقتی و بدشانسی این توپ‌ها وارد دروازه تیم تونس نشد.

همچنین علیرضا بیرانوند و علیرضا جهانبخش از تیم ایران هم با کارت زرد داور بازی روبرو شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir