حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

زمینه عملیاتی‌شدن حمایت از کالاهای ایرانی ایجاد شود/ نگرش مردم به استفاده از کالاهای با کیفیت ایرانی تغییر کند

نمایش خبر : 17465 | تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397

به گزارش سفیر آشتیان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری بعد از ظهر امروز در نشست با استاندار، معاونین و مدیران کل ستادی استانداری بوشهر اظهار داشت: با ارائه کارهای خداپسندانه و با تدبیر می‌توان مشمول توجه ذات بیکران خداوند شد و در کارها نیز توفیقی حاصل کرد که نتیجه آن اثرگذاری برای گشایش در امور است.

وی افزود: وقتی یک کار و فعالیت برای خدا و در جهت کسب رضایت خداوند باشد، برکتی در آن کار قرار می‌گیرد که کارگشاست و می‌تواند حلال مشکلات نیز شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالاهای ایرانی نام‌گذاری شده که ضروری است زمینه عملیاتی‌کردن این شعار را در جامعه فراهم کنیم.

حسینی‌بوشهری بیان کرد: در این راه نیاز است که نگرش مردم به استفاده از کالاهای با کیفیت ایرانی تغییر کند و تولیدکنندگان نیز با ارتقاء کیفیت محصولات خود، ضمن جلب توجه و اعتماد مردم، زمینه رقابت با کالاهای خارجی را فراهم سازند.

امام جمعه موقت قم عنوان کرد: هر نقطه از استان بوشهر دارای ظرفیت مناسبی است که می‌تواند در زمینه سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال سهم مناسبی را به خود اختصاص دهد که نیاز است مسئولان استان بوشهر با دوراندیشی و تدبیر زمینه شناسایی این ظرفیت‌ها را فراهم و برای اجرایی‌شدن آن اقدام کنند.

حسینی‌بوشهری یادآور شد: البته نیاز است که موانع تولید و سرمایه‌گذاری نیز از جلوی پای سرمایه‌گذاران برداشته شود و نباید با ایجاد بهانه فضایی ایجاد کنیم که رغبتی برای سرمایه‌گذاری در استان بوشهر وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: استان بوشهر به دلیل این که بخش عمده‌ای از نیازهای آبی خود را از خارج از این استان به دست می‌آورد با مشکل شدید و بحران در تهیه آب روبرو شده است.

 نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: نیاز است که با برنامه‌ریزی‌های مناسب، ضمن استفاده بهینه از آب، از هدررفت آن نیز با اصلاح الگوهای مصرف و فرسودگی شبکه توزیع جلوگیری شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir