حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

عجیب روز شور انگیزی بود هفتم اسفند نود و چهار

نمایش خبر : 946 | تاریخ انتشار : 8 اسفند 1394

ایران من، ای مهربان وطن تو را سرشار از هیجان و نفس دیدم، تو را در دل خنده و بر مردمت سرا پا افتخار و غرور دیدم.

وطنم، انتخاب دوباره مردم تو را شوقی دو چندان بخشید، شوق حضور، مردم، نگاه و تپیدن قلب ها...

همه آمدند...

آمدند با یک دیدگاه واحد و آن هم ساختن خاک پر مهر مادریشان بود...

ایران اسلامی من، همه مردمانت تو را با هر عقیده سیاسی در آغوش گرفتند گرچه ظاهراً از هم جدایند ولی در پایان راه همه به در کنار هم قرار گرفته به نقطه ای مشترک می رسند؛ نقطه اوج و سرفرازی و افتخار.

ای جان جانان ما در کنار تو و برای تو ایستاده ایم، در سایه ات و به برکت وجود فرزندان و شهیدان دلیرت آرامش و امنیت یافته ایم، آرامشی که دشمن سال هاست از بسیار ممالک اسلامی دریده است، اما ایران بارها و بارها حتی با خون جوانانش نشان داده است که قواعدی جز دیگران دارد.

وطنم، قطره قطره های خونمان همچون تک تک رأی هایمان در پای عزت تو ارزانی باد.

در هفتمین اسفند مادران مهربانی را دیدم که کودکان خردسال خود در آغوش گرفته و درس عزت و افتخار را عملاً یادآور می شوند تا همیشه خون ایرانی با ولایت و بصیرت عجین بماند.

چه بسیار سالخوردگانی را دیدم که با پشتی خمیده و دستی لرزان همچون جوانان به میدان انتخاب آمده بودند.

در اولین ساعات صبح انتخابات مادربزرگی را دیدم که پس از انجام مراحل اخذ رأی از پاک کردن جوهر انگشتش خودداری کرد و آن را مایه غرور و افتخار خود دانست.

و چه تداخل جالبی بود انتخاب مردم و ایام سوگ دخت پیامبر که چه شود اگر مجلسی فاطمی بسازیم که تا آخرین لحظه پشت به پشت ولایت بماند.

حتی فرزندان نوجوانی هم آمده بودند که با وجود سن کمشان به عشق وطن انگشت خود را جوهری می کردند تا بگویند که بصیرت را از مادران خود به خوبی آموخته اند.

و در آخرین لحظات نگاه ها به صندوق های پر از تعرفه افتاد؛ عجیب روزی شور انگیزی بود هفتم اسفند نود و چهار.

انتهای پیام /

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir