حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

پیشنهاد مشاوران رئیس‌جمهور برای تبرئه دولت در ماجرای فیش های نجومی/ روحانی در گفت‌وگوی امشب در مورد حقوق های نجومی چه می گوید؟

نمایش خبر : 372 | تاریخ انتشار : 12 مرداد 1395

به گزارش سفیر آشتیان به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طبق اطلاع رسانی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری، قرار است روحانی امشب در گفتگوی تلویزیونی با مردم صحبت کند.

 

گفته می شود در این برنامه که سه شنبه دوازدهم مرداد ماه پس از خبر 21 از شبکه اول سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری به طور زنده پخش می شود، روحانی به تشریح مهمترین مسایل روز کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، منطقه ای و بین المللی بپردازد.

 

به طور معمول موضوعاتی که روحانی درباره آنها در تلویزیون صحبت می کند به پیشنهاد مشاوران وی بوده که بر اساس موضوعات روز است.

 

یکی از موضوعاتی که طی ماه های گذشته برای دولت دردسر زیادی درست کرده است، مسئله فیش های حقوقی برخی از مدیران دولت است که جنجال زیادی به پا کرده است.

 

گفته می شود مشاوران روحانی به وی پیشنهاد کرده اند در این گفتگوی یک طرفه در مسئله فیش های حقوقی برای آنکه دامن خود و دولت را از این موضوع پاک کند، پای سایر دستگاه ها در کشور را هم در این قضیه باز کنند.

 

باید منتظر ماند و دید برنامه روحانی برای پاسخگویی در قبال فیش های نجومی مدیران عامل بانک ها و بیمه‌های دولتی چه خواهد بود و چه توجیهی برای تأخیر یک ماهه در ارائه گزارش این مدیران به قوه قضائیه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir