حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تکمیل و رنگ آمیزی بلوار ورودی شهر آشتیان/ روشنایی بلوار به زودی انجام می شود

نمایش خبر : 631 | تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395

به گزارش سفیر آشتیان ؛شهرداری شهرستان آشتیان در راستای پیگیری طرح های عمرانی سطح شهر آشتیان در صدد تکمیل پروژه های در دست اقدام برآمد.

از جمله طرح های عمرانی در حال پیگیری تکمیل پروژه آسفالت بلوار ورودی شهر، عملیات تکمیل بلوارهای ورودی شهر از سمت اراک و فراهان شامل زیرسازی و جدول گذاری و آسفالت است که به مرحله بهره برداری رسید و چراغ های وسط بلوار نیز خریداری گردیده و طی چند روز آتی در محل نصب می شود .

با توجه به اینکه عملیات عمرانی بلوار های ورودی از سمت اراک و فراهان تکمیل شده و به بهره برداری رسیده  است، رنگ آمیزی سنگ جداول این مسیر با هدف کاهش حوادث و زیبا سازی بصری در حال انجام است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ ر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران
ااحمد: دم همتون گرم پرسنل و كاركنان و شهردار و شوراي شهر با اين وضعيت خوب عمل كرديد . با اينهمه هجمه و حرف حديث وارد حاشيه نشديد و در عمل خيلي چيزا رو ثابت كردين . راستي جلسه مردي هم خوب بود تقريبا شفاف سازي شد و مردم رو از نگراني در آورد . فقط من موندم اونايي كه اينهمه به اين حرفاي دروغ دامن زدن و شهر را دچار التهاب كردن كجا بودن تا جواب حرفاشونو بگيرن ! البته اين جلسه كمي دير برگزار شد ولي بازهم خوب بود .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir