حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

مشاور معاون رئیس جمهوری: هنرمندان پیشکسوت گل های سر سبد جامعه هستند

نمایش خبر : 341 | تاریخ انتشار : 3 شهریور 1395

 

 

به گزارش سفیر آشتیان به نقل از ایرنا از موسسه هنرمندان پیشکسوت، این مطلب را بردیا صدرنوری روز گذشته(سه شنبه) در دیدار با سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و محمود عزیزی رئیس هیات مدیره این موسسه عنوان کرد.
وی افزود: خوشبختانه دکتر نوبخت - معاون رئیس جمهوری - به عنوان شخصیتی فرهنگی در عرصه سیاسی کشور مطرح هستند و این به دلیل توجه قلبی و همیشگی وی به مبحث فرهنگ و هنر است.
رئیس حوزه ریاستی و روابط بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: دکتر نوبخت با وجود مشغله فراوان در هیات دولت با علاقه پیگیر وضعیت پیشکسوتان در همه عرصه ها بویژه آخرین وضعیت موسسه هنرمندان پیشکسوت و اعضای آن است.
وی ضمن تشکر از حضور محمود عزیزی در این نشست، عملکرد موسسه را از بدو تاسیس تا کنون خوب و رو به رشد توصیف کرد و گفت: سالمندان سرمایه های اجتماعی و برکت جامعه هستند و هنرمندان پیشکسوت گل های سر سبد آن، امیدوارم که شاهد رشد و پیشرفت روزافزون فعالیت های این موسسه در آینده باشیم.
صدرنوری درباره موضوع بودجه و خرید قطعی مکان موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: اکنون با توجه به موقعیت مناسب مکانی و ظرفیت و مشخصات فیزیکی ساختمان جدید تلاش برای تسریع در فراهم شدن منابع لازم برای خرید مطابق وعده ای که دکتر نوبخت به هنرمندان پیشکسوت داده بودند در دستور کار این سازمان قرار دارد و بزودی اخبار خوب این موضوع در اختیار اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت قرار می گیرد.
سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و پیگیری های مستمر صدرنوری به عنوان مشاور دکتر نوبخت و یک هنرمند مطرح در حوزه موسیقی گفت: خوشبختانه جابجایی مکان موسسه به لطف خدا و با اعتماد به حمایت های دکتر نوبخت و تیم مدیریتی وی بویژه در حوزه معاونت توسعه امور علمی و فرهنگی و نیز مدیریت و کارشناسان فرهیخته امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه به نحو احسن انجام شد و هم اکنون در حال آماده سازی بخش دیگر و چند منظوره ساختمان با کاربری های پاتوق هنرمندان، گالری، برگزاری مراسم و همایش هایی با جمعیت محدود و ... هستیم که امید می رود تا پایان شهریور پایان یابد.
محمود عزیزی نیز در این دیدار در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از همه زحماتی که از سوی دکتر نوبخت و تیم مدیریتی و اداری سازمان برنامه و بودجه برای حمایت از هنرمندان پیشکسوت کشیده شده، تصریح کرد: با راه اندازی ساختمان جدید شاهد اتفاقات تازه ای در حوزه هنرمندان پیشکسوت خواهیم بود و با پیگیری سایر طرح ها سال جاری سالی با خبرهای خوش برای سپید مویان هنر خواهد بود.
فراهنگ **1085 ** 1071

 

انتهای پیام /*

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir