حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

پول گندم کشاورزان ناجی شعبه یک بانک در آشتیان/ شایعات تبدیل شدن آشتیان به بخش کذب است

نمایش خبر : 434 | تاریخ انتشار : 7 شهریور 1395
به گزارش سفیر آشتیان؛ اخیرا در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر تنزل شعبه یکی از بانکها ی آشتیان  به باجه مطرح شده که این موضوع باعث اعتراض مردم این شهرستان شده است. مردم نگران هستند این مسئله آغازی بر سایر اقدامات از این قبیل شود و موجب پایین آمدن سطح این شهرستان شود و این شهرستان را در نهایت تبدیل به یک بخش کند.

محمد حسینی، رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان با اشاره به تنزل شعبه بانک تجارت آشتیان گفت: بانک مرکزی براساس چارچوب کاری و قوانین و مقررات، استانداردی را به بانک ها مشخص کرده است که بر اساس میزان سپرده، گردش مالی و تعداد حساب ها ی موجود به بانک ها هشدار می دهد.

 

وی افزود: اگر گردش مالی و تعداد حساب های بانکها بر اساس این معیار ها به حدنصاب نرسد شعبه بانکی به باجه تبدیل می شود،و این سیاست برای این است که بانک مرکزی می خواهد بانک های دولتی و خصوصی رقابت پذیر تر عمل کنند.

 

حسینی افزود: بانک مرکزی دستوری در جهت تغییر شعبه بانک تجارت آشتیان صادر کرده که این امر سبب تشویش و نگرانی مردم شهرستان آشتیان شده است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار کرد: در راستای تغییر شعبه به باجه، تنها مختص بانک تجارت نیست و در سایر بانک ها در سراسر کشور نیز همین روال حاکم است.

 

وی گفت: با پیگیری های صورت گرفته و تعاملاتی که با مدیر عامل بانک تجارت داشتیم، فرصتی گرفته ایم که در بازده زمانی مشخص با کمک مردم آشتیان با افزایش سپرده در این بانک، از تنزل این شعبه به باجه جلوگیری کنیم.

 

حسینی افزود: اگر پول گندم های کشاورزان از سوی دولت به موقع واریز شده بود از کشاورزان زحمتکش تقاضا می کردیم که پول های گندم را در بانک تجارت سپرده گذاری کنند تا ناجی بانک تجارت باشند و این شعبه به باجه تنزل پیدا نکند.

 

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به شایعات تبدیل شهرستان آشتیان به بخش، گفت: آشتیان با وجود قدمت تاریخی در حوزه شهری و بخشداری به هیچ عنوان شهرستان به بخش تبدیل نمی شود و این شایعات از اساس کذب و دروغ است و نباید در فضای مجازی به این شایعات صحه بگذاریم، بازگو کردن این چنین مسایلی سبب تفرقه می شود، هدف ما اتحاد، انسجام و یکپارچگی این سه شهرستان است.

 

انتهای پیام/ش

دیدگاه کاربران
خواننده: لطفا این نکته رو بازتاب بدید یا گزارش بگیرد: یکی از دلایل مهم رکود بانک تجارت در شهر آشتیان موقعیت جغرافیایی بسیار بد این بانک می باشد - این بانک سر پیچ قرار دارد، - دید ندارد، - باریکترین قسمت خیابان استقلال جلوی بانک تجارت است و همه میخوان یجوری ازونجا در برن - جای پارک برای ماشین به هیچ وجه در نزدیکی ندارد. موتور سیکلت هم نمیتواند پارک کند مگر در پیاده رو. -با کوچکترین توقف ماموران راهنمایی مثل عقاب بالای سر وسیله نقلیه میان و جریمه میکنن -بخاطر همین هم صد درد صد تراکنش دستگاه عابر بانکشم بسیار کم است اگر دقت کرده باشید مغازه هایی که کنار این بانک قرار دارند همیشه متغیر بوده و هیچ وقت نتوانسته اند در آنجا پایدار باشند
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir