حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

پیگیری کریدور شمال به جنوب در سفر ریاست جمهور به استان مرکزی

نمایش خبر : 405 | تاریخ انتشار : 11 شهریور 1395

به گزارش سفیر آشتیان، محمد حسینی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در برنامه تلویزیونی خانه ملت، ضمن قدردانی از مردم  و اعتماد آنان به وی گفت: امیدوارم بتوانم در مقابل رای مرد پاسخگوی محبت و اعتماد آنان باشم.

 وی افزود: با توجه به تخصص خود در کمیسیون برنامه و بودجه عضویت پیدا کردم  تا با توجه به شرایط خاص کشور و بحث اقتصاد، برای کشور، استان و منطقه کارآمدی بیشتری داشته باشم.

وی در ادامه گفت : کلیت مجلس دهم از یک اعتدال برخوردار است و این مساله تعامل با سایر قوا را بهبود بخشیده است.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: برای رونق اقتصاد کشور استقراضی به صورت دلاری از کشور روسیه صورت گرفته است که امیدواریم با توجه به نوسانات نرخ ارز به سود کشور تمام شود.

حسینی با اشاره به همدلی و همراهی با مردم سه شهرستان، افزود: از ابتدا شعارم این بود که از بین شما مردم هستم، در کنار شما مردم و برای شما مردم کار خواهم کرد.

رئیس نمایندگان استان مرکزی با بیان وحدت و یکپارچگی حوزه انتخابیه ،تصریح کرد: همیشه سعی در تعامل بین سه شهرستان حوزه انتخابیه داشته و دارم و تلاش در همگرایی بین این شهرستان ها خواهم داشت.

وی در ادامه در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اقدامات صورت گرفته در استان و حوزه انتخابیه گفت: اگر کاری انجام شده دیگران انجام داده اند و اگر نقصی وجود دارد از مردمم پوزش می طلبم.

نماینده مردم فراهان، آشتیان و تفرش معضل اصلی استان و کشور را بیکاری دانست و گفت: در ۸ سال جنگ تحمیلی استان های مرزی خسارات بسیاری دیدند اما پس از آن استان های صنعتی بیشترین زیان را بردند و شرایط بسیار دشواری را تجربه کردند.

نماینده آشتیان، تفرش و فراهان بیان کرد : از تیم اقتصادی و مدیریت استان تشکر می کنم، همه ما سعی در تقویت پتانسیل استان داریم، بحث سرمایه گذری داخلی و خارجی می تواند باعث تحول در استان و رفع موانع بیکاری شود.

حسینی با اشاره به ارتباط با نمایندگان سابق حوزه انتخابیه گفت: احوالپرس نمایندگان سابق حوزه انتخابیه چه در شهر آشتیان و چه تفرش هستیم و از تجربیات ارزشمند امثال دکتر حیدری استفاده می کنیم.

 رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با اشاره به شهرستان آشتیان گفت: برخی روستاها در شرق حوزه انتخابیه همچون روستای کوشکک از مشکل کم آبی رنج می برند.

حسینی در زمینه راه های مواصلاتی شهرستان آشتیان تصریح کرد:  سه راهی راهجرد که نقطه اتصال محور آشتیان با اتوبان اراک قم است به هیچ عنوان وضعیت مطلوبی ندارد و باید با زیرگذر خطرات ممکنه را کاهش داد.

حسینی در پایان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی بحث کریدور شمال به جنوب که از ساوه، آوه، آشتیان، تفرش،فراهان و اراک خواهد گذشت، مطرح می شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir