حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امام جمعه آشتیان: نمازجمعه منبر احزاب و گروه های سیاسی نیست

نمایش خبر : 389 | تاریخ انتشار : 2 مهر 1395

 

به گزارش سفیر آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در خطبه های نمازجمعه این شهرستان در خصوص اعتراضات بعضی از مسئولین دولتی به امامان جمعه گفت:مسئولان دولتی بدانند به فرموده امام خمینی (ره) نماز جمعه محل بیان مصالح، مقدرات و مسائل روز کشور است و با روی کار آمدن گروه ها و احزاب مختلف سیاسی تغییر نمی کند.

وی ضمن توصیه به نقد پذیری از سوی مسئولان کشوری اظهار کرد: موضع گیری ائمه جمعه براساس سیاستهای کلان رهبری نظام است و انتقادات آنان در جهت تقویت نظام و اصلاح امور و رفع مشکلات مردم است.

خطیب جمعه آشتیان اضافه کرد: مسئولان در برابر نقدهای دلسوزانه موضع جناحی نگیرند و بدانند که شنیدن نصایح خیر خواهانه روحانیت انقلابی از جایگاه نماز جمعه به نفع دولت است .

وی در ادامه استفاده از کف پوش های آمریکایی در صحن مجلس شورای اسلامی را متضاد با اصول اقتصاد مقاومتی دانسته و افزود: شرط اول اجرای اقتصاد مقاومتی تغییر نگرش و عملکرد مسئولان است .

امام جمعه آشتیان ادامه داد: در شان مجلس انقلاب نیست که از کالاهای لوکس و غیر ایرانی استفاده کند زیرا مجلس نماد قانون مداری است و باید به قانون اقتصاد مقاومتی و تولید دخل عمل کند و اگر قانون گذاران کالای خارجی بخرد هیچ توقعی از مردم وجود ندارد که از تولیدات داخلی استفاده کنند.

وی در خصوص قراردادهای منعقد شده با خودروسازان فرانسوی نیز گفت: صنعت خودرو کشور با قراردادهای جدید با فرانسه به جای پیشرفت عقب گرد کرد زیرا انجام این کار خلاف اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای مقام معظم رهبری است .

حجت الاسلام نیشابوری ضمن مخالفت با اجرای قانون مبارزه با پولشویی در کشور اظهار داشت: علی رغم هشدار دلسوزان نظام و کارشناسان اقتصادی دولت تصمیم دارد این قانون را تصویب کند و کشور را به دست خود وارد تحریم های جدید کند .

وی اضافه کرد: اشکالات زیادی به این طرح وارد است و به همین دلیل بانک مرکزی جزئیات آن را مطرح نمی کند در حالیکه آمریکاییها و صهیونیستها می دانند این طرح برای کشور تبعات امنیتی دارد و باید با پذیرش آن نگاه دولت به تروریسم تغییر کند.

امام جمعه آشتیان ادامه داد: با اجرای این طرح، حزب الله لبنان ، سپاه پاسداران، قرار گاه خاتم الانبیا، بانک سپه و ملت و غیره تروریسم هستند و هرگونه ارتباط مالی با آنها ممنوع است ولی کمک های امریکایی ها به داعش ، انصره ، طالبان و منافقین هیچ مشکلی ندارد.

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir