حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

نمایشگاه کشفیات ناجا در آشتیان برپا می شود

نمایش خبر : 786 | تاریخ انتشار : 7 مهر 1395

 

سرهنگ رضا قائدرحمت فرمانده ناحیه انتظامی آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده در ایام هفته نیروی انتظامی گفت: هفته ناجا فرصت مناسبی برای معرفی عملکرد و اقدامات نیروی انتظامی به مردم است.

 

وی اضافه کرد: در این ایام برنامه های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه کشفیات ناجا در شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، عطر افشانی و گلباران قبور شهدا و برگزاری نشست هم اندیشی و هماهنگی نیروی انتظامی و مسئولین قوه قضاییه شهرستان از مهم ترین برنامه های هفته نیروی انتظامی در آشتیان است.

 

فرمانده ناحیه انتظامی آشتیان ادامه داد: اجرای رژه موتورى نیروهای مسلح، ديدار با خانواده کارکنان ناجا، تشويق سربازان و پرسنل ساعى نیروی انتظامی و دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان از دیگر برنامه های نیروی انتظامی آشتیان در هفته ناجا است.

 

وی از اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت مسجد و محله در شهرستان آشتیان نیز خبر داد و افزود: برنامه های ویژه ای در هفته نیروی انتظامی برای آموزش امنیت اجتماعی به مردم تدارک دیده شده که در راستای تحقق هرچه بیشتر آسایش عمومی اجرایی می شود.

 

قائد رحمت با اعلام آمادگی کامل نیروی انتظامی شهرستان برای برقراری امنیت شهری تصریح کرد: نیروی انتظامی اقدامات بسیار خوبی برای تأمین امنیت انجام داده است که ثمره آن امروز آسایش و آرامش کنونی مردم است.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir