حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

زورگیر سابقه دار به دام قانون افتاد

نمایش خبر : 595 | تاریخ انتشار : 13 مهر 1395

 

سرهنگ رضا قائدرحمت فرمانده ناحیه انتظامی آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: «و.م» زورگیر سابقه داری است که در پوشش مسافر بین راهی سوار اتوموبیل های گذری شده و در فرصتی مناسب به زور سلاح سرد رانندگان را مجروح و خودرو آنان را سرقت می برده است.

 

وی اضافه کرد: در گشت های روزانه سبزپوشان نیروی انتظامی آشتیان در محورهای مواصلاتی شهرستان به خودرو پارک شده در کنار جاده مشکوک شده و پس از بازرسی آن متوجه مجروح شدن راننده توسط زورگیر می شوند.

 

فرمانده ناحیه انتظامی آشتیان ادامه داد: این زورگیر سابقه دار در بازجویی های ثانویه، به انجام 40 فقره سرقت و زورگیری در تهران و دیگر شهرستان ها و استان ها نیز اعتراف کرده است.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
سعید: ضمن عرض سلام و خسته نباشيد به سبزپوشان نيروي انتضامي الخصوص سرهنگ رضا قائدرحمت فرمانده ناحیه انتظامی آشتیان بنده ، به عنوان يك شهروند اشتياني از شما و كليه همكارانتان تشكر مي كنم اجر شما با ابا عبدالله حسين .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir