حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تصادف مرگبار 3 خودروی پراید در محور آشتیان به راهجرد+تصاویر

نمایش خبر : 1354 | تاریخ انتشار : 22 مهر 1395

 

سرهنگ رضا قائدرحمت فرمانده نیروی انتظامی آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان ضمن اعلام این خبر گفت: بر اثر برخورد شاخ به شاخ دو دستگاه سواری پراید و برخورد خودروی سوم به آنها سه نفر کشته و 7 زخمی شدند.

 

وی اضافه کرد: این تصادف خونین رأس ساعت 22:20 دقیقه شب در کیلومتر 5 محور راهجرد به سمت آشتیان اتفاق افتاده است که بر اثر این برخورد راننده یکی از خودروهای حادثه دیده در دم جان سپرد و 2 سرنشین دیگر نیز پس از اعزام به بیمارستان بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

 

فرمانده نیروی انتظامی آشتیان از رها سازی 5 مجروح گرفتار شده در خودروها توسط جوانان هلال احمر شهرستان آشتیان خبر داد و افزود: از مجروحان اعزام شده به بیمارستان ها حال 2 نفر دیگر نیز وخیم گزارش شده است.

 

گفتنی است، طبق اعلام پلیس راه آهنگران انحراف به چپ پراید عبوری از مسیر غرب به شرق (آشتیان به سمت راهجرد) علت حادثه بوده است.

 

اسامی کشته شدگان در این حادثه:

 

1- محمد کلائی

 

2- شیرزاد کلائی

 

3- محمود فیض آبادی

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir