حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

ثبت نام دوره های آموزشی اقتصاد مقاومتی در فنی و حرفه ای آشتیان

نمایش خبر : 460 | تاریخ انتشار : 4 آبان 1395

 

سید مرتضی میرحسینی رئیس مرکز فنی و حرفه ای امام علی (ع) آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دوره آموزشی زعفران کاری و پرورش قارچ در این مرکز برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: پروسه نیازسنجی برای برگزاری این دوره های آموزشی با توجه به آب و هوای منطقه و امکان تأسیس کارگاه ها و مزارع تولید قارچ و زعفران انجام شده و با توجه به مثبت بودن نتایج اقدام به برگزاری این کلاس ها کردیم.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی (ع) ضمن توصیه به مردم و جوانان به شرکت در این دوره های آموزشی اظهار کرد: قدم برداشتن در زمینه تولید می تواند ضامن ایجاد اشتغالی پایدار باشد که هم به نفع فرد و هم در راستای توانمند سازی اقتصاد داخلی خواهد بود.

 

وی در خصوص دوره های دیگر برگزار شده در این مزکر نیز گفت: آموزش های جدید در رشته های برق صنعتی، تعمیر کار برق خودرو، جوشکاری، رایانه کار درجه 1، مکانیک خودرو و سرویس و نگهداری خودرو در حال برگزاری است.

 

میرحسینی ادامه داد: در مرکز فنی و حرفه ای خواهران دوره های کاربر رایانه، معرق و منبت چوب و کارآفرینی در حال برگزاری است و دوره آموزشی کاربر نرم افزار حقوق و دستمزد نیز در آینده برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir