حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

امام جمعه آشتیان: شعار مرگ بر امریکا انزجار از روحیه استکباری سیاست مداران این کشور است/دولت در برابر اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان پاسخگو باشد

نمایش خبر : 307 | تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

 

به گزارش سفیر آشتیان حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در خطبه های نمازجمعه این شهرستان گفت: 13 آبان به ما یاد داد باید در برابر امریکا و زیاده خواهی آنان ایستادگی کنیم .

 

وی اضافه کرد: عصبانیت استکبار جهانی از ایران و مردم بیدار آن به خاطر عدم همراهی با آنها در سیاست های ضد انسانی و ضد بشری است و همین مهم دلیلی برای دشمنی همیشگی آنان و طرح ریزی انواع توطئه ها در قبال ایران اسلامی است.

 

خطیب جمعه آشتیان ترور، دخالت در امور کشورها، زورگویی به ملت های ضعیف و به راه اندازی جنگ را مهم ترین ویژگی امریکای جنایتکار دانسته و افزود: امروز برنامه ای که آنان در ایران دنبال می کنند نفوذ در میان مردم و مسئولین است که باید در این زمینه هوشیار باشیم.

 

وی در ادامه در خصوص اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: دولت باید در برابر اختلاس 8 هزار میلیارد تومانی از صندوق ذخیره فرهنگیان پاسخگو باشد و رسانه ها هم باید سکوت در این خصوص را بشکنند و از دولت در این رابطه پاسخ بخواهند.

 

نیشابوری جابجایی وزرا در دولت را برای فرار از این فساد بزرگ دانسته و افزود: قوه قضائیه نباید اجازه دهد اختلاس صندوق فرهنگیان به سرنوشت حقوق های نجومی گرفتار شود و به هیچ عنوان مهم نیست که مفسدان به کدام جناح و گروه وابسته هستند باید با هر مفسدی برخورد قاطع صورت گیرد .

 

وی با گرامیداشت سالروز شهادت شهید فهمیده اظهار کرد: شهید فهمیده الگوی موفقی برای دانش آموزان و جوانان ایرانی و مسلمان است و خوشبختانه در انقلاب اسلامی میلیون ها حسین فهمیده تربیت شده است .

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir