حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

سایه سنگین غبار بر سر آشتیان/دید افقی به 200 متر رسید+تصاویر

نمایش خبر : 386 | تاریخ انتشار : 12 آبان 1395

به گزارش سفیر آشتیان، بنا به اعلام اداره هواشناسی آشتیان سرعت باد در این شهرستان به 13 متر بر ثانیه (47 کیلومتر بر ساعت) رسیده است که این میزان موجب به وجود آمدن گرد و غبار شده است.

 

اما آخرین بارش باران در آشتیان در سی و یکمین روز از فروردین ماه سال جاری بوده است که با این حساب نزدیک به 200 روز است که هیچ برف و بارانی بر زمین های تشنه این شهرستان باریده نشده که خود موجب افزایش گرد و غبار می شود.

 

دید افقی مردم و رانندگان نیز با توجه به این شرایط به کمتر از 200 متر کاهش پیدا کرده است که این میزان در روزهای عادی و در شرایط استاندارد در حدود 10 کیلومتر است.

 

این شرایط درحالی به وقوع پیوسته است که درجه دمای هوا در آشتیان نزدیک به 10 درجه سانتی گراد است ولی سوز باد موجود موجب سردتر احساس شدن درجه دما می شود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir