حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

فرماندار آشتیان: امریکا مظهر استکبار در جهان است

نمایش خبر : 483 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1395

محمود حسنی فرماندار آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: 13 آبان یکی از مهم ترین و اثرگذارترین روزهای تاریخ ایران بزرگ است زیرا در این روز ملت غیور ایران ریشه استکبار را در کشور از بین بردند.

 

 

وی اضافه کرد: 13 آبان سالروز گرامیداشت حرکت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در مبارزه با استعمار و کاپیتولاسیون، گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش‌آموزی که سال 1357 در مقابل دانشگاه تهران به خاک و خون کشیده شدند و همچنین روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان خط امام (ره) است.

 

فرماندار آشتیان با اشاره به اسناد و مدارک کشف شده از لانه جاسوسی امریکا نیز اظهار کرد: با کشف این اسناد و مدارک چهره واقعی و مستبدانه امریکایی ها برای مردم جهان نمایان شد و همه دنیا دلیل بی اعتمادی مردم ایران به آنان را درک کردند.

 

وی ادامه داد: تفکر ظلم ستیزی ملت ایران برخاسته ازباور دینی و مکتب امام حسین(ع) است و امروز نیز این تفکر با غیرت دینی مردم مسلمان و انقلابی ما و بویژه نوجوانان و جوانان بخوبی گره خورده است.

 

حسنی یادآوری این روز تاریخی برای نسل جوان را ملزم و ضروری دانسته و تأکید کرد: امروز نسل جوان ما تشنه حقیقت یابی و درک صحیح واقعیت ها است و ما باید با استفاده از این ظرفیت آنها را در مسیر درست هدایت کنیم.

 

انتهای پیام/ف

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir