حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

اجرای طرح کاروان سلامت و امید در آشتیان

نمایش خبر : 403 | تاریخ انتشار : 2 آذر 1395

محمد طهماسبی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: در این طرح 15 نفر از متخصصین و پزشکان خبره کشور در مناطق محروم حضور پیدا می کنند.

 

 

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح یک روزه که سوم آذر ماه در میدان آزادی شهرستان آشتیان اجرا می شود، خدماتی از جمله ویزیت، تست فشار و قند خون و مشاوره روانشاسی رایگان انجام می شود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر آشتیان هدف از اجرای این طرح را افزایش سلامت جسمی و روانی افراد در مناطق محروم عنوان کرد و از برنامه این جمعیت برای تکرار فعالیت های اینچنینی در آینده خبر داد.

 

وی ترویج فرهنگ داوطلبی بین آحاد جامعه را یکی از نتایج اجرای طرح کاروان سلامت عنوان کرد و افزود: جذب مشارکت های مردمی و کمک گرفتن از خیرین شهرستان برای انجام اقداماتی در راستای محرومیت زدایی از دیگر برنامه های هلال احمر در اجرای این طرح خواهد بود.

 

طهماسبی از حضور دکتر فرحناز رافع، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور در اجرای طرح سلامت و امید شهرستان آشتیان خبر داد و گفت: اقدامات لازم برای حضور نماینده مردم آشتیان در مجلس، فرماندار، مسئولان ارشد استانی و شهرستانی در طرح مذکور فراهم شده است. 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir