حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

طرح کاروان سلامت و امید در ایستگاه آشتیان+ تصاویر

نمایش خبر : 612 | تاریخ انتشار : 3 آذر 1395

به گزارش سفیر آشتیان، در اجرای این طرح 15 تیم پزشکی، روانپزشکی و درمانی شامل 7 نفر پزشک متخصص در آشتیان و در میدان آزادی این شهر به درمان رایگان مردم و مراجعین پرداختند.

 

محمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در مراسم شروع به کار این طرح گفت: پایگاه امدادی دو راهی آشتیان در محور مواصلاتی اراک به قم یکی از فعال ترین پایگاه های استان مرکزی است.

 

 

وی از عضو گیری یک هزار و پانصد نفری جمعیت هلال احمر آشتیان خبر داد و افزود: گروه های تخصصی پیش بیمارستانی، امداد و کمک های اولیه، نجات مصدوم، امداد جاده ای، امداد کوهستان و نجات غریق از گروه هایی است که بنا به علاقه امدادگران پس از گذراندن دوره همگانی عضو می شوند.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در خصوص اجرای طرح کاروان سلامت و امید در آشتیان اظهار کرد: در اجرای این طرح یک روزه در میدان آزادی شهرستان آشتیان، خدماتی از جمله ویزیت پزشکی و دندان پزشکی، تست فشار و قند خون و مشاوره روانشاسی رایگان انجام می شود.

 

 

وی از جذب مشارکت مردمی در تأمین نیاز های هلال احمر شهرستان در خلال این طرح خبر داد و تصریح کرد: با جذب اعتبار مورد نیاز از سوی خیرین و فرمانداری آشتیان و اعطای یک هزار و 200 متر مربع زمین، احداث انبار امدادی جمعیت هلال احمر آشتیان که یکی از نیازهای منطقه است آغاز می شود.

 

در ادامه این مراسم محمود حسنی فرماندار آشتیان از اهدای 800 میلیون ریال اعتبار برای تجهیز پایگاه امداد جاده ای و جمعیت هلال احمر آشتیان خبر داد.

 

گفتنی است مرحله بعد از اجرای طرح سلامت و امید در استان کردستان پیگیری می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir