حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

واگذاری 7 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد آشتیان

نمایش خبر : 335 | تاریخ انتشار : 7 آذر 1395

حمید فراهی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: این واحد های مسکونی به 7 خانواده بی سرپرست دارای ایتام شهرستان آشتیان و در راستای محرومیت زدایی از این خانواده ها انجام شده است.

 

 

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح سهمیه شهرستان آشتیان برای تأمین مسکن خانواده های ایتام جذب شده است؛ ولی با تعامل صورت گرفته امید است بتوانیم تا پایان سال جاری اعتبار لازم برای خانه دار شدن 2 خانواده دیگر را در سطح شهرستان فراهم کنیم.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آشتیان ارزش تقریبی هریک از این واحد های مسکونی را بین 50 تا 55 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: 25 میلیون تومان از این مبلغ از طریق اعتبارات کمیته امداد و مابقی از آورده خانواده ها و تسهیلات مسکن تأمین شده است.

 

وی ضمن تقدیر از کمک خیرین شهرستان برای تأمین مسکن محرومین اظهار کرد: خیرین شهرستان آشتیان با کمک های بی منت و به موقع خود، همواره بازوی دستگاه های اجرایی بوده اند که مبالغ خوبی را در اجرای این طرح نیز اهدا کردند.

 

فراهی در ادامه از اهدای کمک هزینه سفر عتبات عالیات به 10 نفر از مددجویان کمیته امداد آشتیان در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: برای اعزام هر نفر مبلغ 400 هزار تومان کمک هزینه از طریق کمک های خیرین شهرستان به مددجیان پرداخت شد تا شاهد حضور هرچه پررنگ تر علاقمندان در این اجتماع اسلامی باشیم.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir