حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

اجرای عملیات آسفالت ریزی در روستای آهو از توابع شهرستان آشتیان

نمایش خبر : 496 | تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

وحید صفاری رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: با توجه به وضعیت نامناسب معابر اصلی این روستا و خاکی بودن بسیاری از مسیرهای عبوری، مطالعات اولیه برای اجرای این عملیات عمرانی از سال گذشته آغاز شد.

 

 

وی اضافه کرد: در اجرای فاز اول این عملیات عمرانی، فرایند جدول گذاری و پل سازی در معابر مورد مطالعه در دستور کار قرار گرفت.

 

رئیس بنیاد مسکن شهرستان آشتیان از تجهیز کارگاه فاز دوم این عملیات خبر داد و افزود: پیمانکار تخصصی زیرسازی و آسفالت ریزی برای اجرای این عملیات انتخاب شده است و با توجه به درجه دمای مناسب هوا، پس از پایان یافتن مراحل زیر سازی بلافاصله عملیات آسفالت ریزی انجام می شود.

 

وی اعتبار مورد نیاز برای این پروژه را بیش از یک و نیم میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: تاکنون نزدیک به 12 درصد از این مبلغ از اعتبارات کمیته برنامه زیری شهرستان تخصیص پیدا کرده است که امیدواریم باقی مانده آن نیز محقق شود.

 

صفاری اجرای این پروژه را اقدامی جهادی معرفی کرد که با همکاری دیگر مسئولین شهرستان نهایی می شود و افزود: تأمین قیر مورد نیاز برای این عملیات از مبادی دولتی صورت گرفته است که امید است در پروژه های آتی نیز این همکاری ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir