حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

معاون فرهنگی جامعه المصطفی آشتیان: تعداد دانشجویان خارجی مرکز المصطفی آشتیان به هزار نفر خواهد رسید/ افزایش دانشجو در گرو خرید خوابگاه 13 بهمن

نمایش خبر : 932 | تاریخ انتشار : 16 آذر 1395

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نجفی معاون فرهنگی مرکز علمی جامعه المصطفی العالمیه شهرستان آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: هم اکنون 150 دانشجو از 25 کشور مختلف در مرکز جامعه المصطفی آشتیان به تحصیل مشغول هستند که در صورتی که اعتبار لازم برای خرید خوابگاه 13 بهمن (که در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد) تأمین شود تعداد دانشجویان این مرکز به یک هزار نفر افزایش می یابد.

 

 

وی اضافه کرد: مدت حضور این دانشجویان در مرکز المصطفی (ص) آشتیان نزدیک به یک سال است و این مدت بنا به وضعیت تحصیلی دانشجویان از 4 تا 7 ماه تمدید می شود.

 

 

معاون فرهنگی مرکز علمی جامعه المصطفی العالمیه شهرستان آشتیان آموزش زبان فارسی و دوره معارف اسلامی را بدنه اصلی آموزش های دانشجویان این مرکز دانسته و افزود: به طور کلی همه دانشجویان پس از موفقیت در آزمون های اولیه به دوره های تکمیلی در شهر قم منتقل می شوند.

 

 

وی در خصوص پروژه ساخت مجتمع تفریحی تحقیقاتی المصطفی (ص) در شهرستان آشتیان نیز گفت: این مجتمع با پتانسیل مناسب تفریحی برای واحدهای مختلف جامعه المصطفی در سراسر کشور ساخته شده که مردم آشتیان نیز می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

 

 

نجفی خاطر نشان کرد: با تکمیل استخر و دریاچه مصنوعی این مجتمع 2 خوابگاه نیز در مجموعه ساخته می شود و با توجه به فضای سبز موجود و امکاناتی که در آینده تأمین می شود پتانسیل خوبی برای رشد و ارتقاء مراکز جامعه المصطفی و همچنین شهرستان آشتیان مهیا می شود.

 

 

  

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir