حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

تکمیل و بهره برداری از پارک میرزا حسن در دستور کار شهرداری آشتیان

نمایش خبر : 468 | تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

محمد رضا امیری شهردار آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: پارک میرزاحسن آشتیانی سالیان متمادی است که نیمه کاره رها شده است و تکمیل آن همکاری همه مسئولین شهرستان آشتیان را می طلبد.

 

 

وی اضافه کرد: شهرداری آشتیان برای پیش برد کار در این مجموعه فرهنگی تفریحی و شروع دوباره کار مسیرهای اصلی پارک را زیر سازی و آسفالت ریزی کرده است که امید است با تأمین اعتبار مورد نیاز در این بخش بتوانیم خون تازه ای به این پروژه قدیمی بدهیم.

 

شهردار آشتیان از تعمیر تجهیزات قدیمی و ساخت آلاچیق های جدید در این پارک خبر داد و افزود: با همکاری اداره برق شهرستان آشتیان موفق شدیم روشنایی مورد نیاز برای ادامه روند کار و همچنین افتتاح فاز اول مجموعه را تأمین کنیم که به پیشرفت های ثانویه در اتمام این پروژه کمک خواهد کرد.

 

 

 

وی در ادامه در خصوص آسفالت ریزی در خیابان های اصلی شهر آشتیان نیز گفت: 12 هزار تن آسفالت در خیابان های اصلی منطقه دشت، بلوار معلم و ورودی های شهر آشتیان ریخته شده است و همچنین کار لکه گیری در تمامی دست اندازها و خیابان ها نیز صورت گرفته است.

 

 

امیری هزینه بهسازی و مرمت پارک 72 تن و همچنین میدان بسیج و امام حسین (ع) را بیش از 10 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه این میدان ها در مسیر ورودی شهری قرار دارد زیبا سازی و مرمت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل با انجام اقدامات کارشناسی اولیه پروژه ای با ماندگاری طولانی در میدان بسیج انجام شده که در میدان امام حسین (ع) نیز در حال پیگیری است.

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir