حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

ژاپن ۲.۲ میلیون دلار برای افزایش امنیت هسته‌ای به ایران کمک می‌کند

نمایش خبر : 270 | تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

 

خبرگزاری فارس: ژاپن ۲.۲ میلیون دلار برای افزایش امنیت هسته‌ای به ایران کمک می‌کند

وزیر خارجه ژاپن روز چهارشنبه گفت این کشور تصمیم دارد ۲.۲ میلیون دلار برای افزایش ایمنی هسته‌ای در ایران هزینه کند.

به گزارش گروه بین‌الملل فارس، «فومیو کیشیدا» وزیر خارجه ژاپن روز چهارشنبه از تصمیم این کشور برای کمک 2.2 میلیون دلاری برای افزایش امنیت هسته‌ای ایران خبر داد.

به نوشته پایگاه «ژاپن تایمز»، آقای کیشیدا که پس از دیدار با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه در توکیو در یک نشست خبری مشترک با وی صحبت می‌کرد، گفت: «هر دو توافق داشتیم که روابط دوجانبه به نحوی مداوم و در بازه گسترده‌ای از موضوعات در حال گسترش است، از جمله همکاری در زمینه اجرای مداوم توافق هسته‌ای.»

کیشیدا پیش از این در سفرش به تهران در 20 مهر 1394 در نشست خبری مشترک با ظریف هم به توافق صورت گرفته با طرف ایرانی در زمینه همکاری در خصوص ایمنی هسته‌ای و اجرای پادمان‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و اقدامات شفاف‌ساز به منظور حمایت از ایران در اجرای برنامه جامع اقدام مشترک، اشاره کرده بود.

وی گفته بود: «ژاپن در این زمینه‌ها دارای تجربیات زیادی است و ما توافق کردیم که این تجهیزات‌ را منتقل کنیم.»

انتهای پیام/ق

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir