حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

50 خانواده معلول و نیازمند آشتیانی صاحب خانه شدند

نمایش خبر : 401 | تاریخ انتشار : 20 آذر 1395

حسین شاه بابایی رئیس اداره بهزیستی شهرستان آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: در راستای اجرای سیاست های بهزیستی، 50 خانواده آشتیانی که حداقل 2 عضو معلول داشته اند با کمک بهزیستی شهرستان صاحب خانه شدند.

 

 

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط خاص معلولین و لزوم تأمین سر پناه برای خانواده های آنان، این سیاست به ادارات بهزیستی سراسر کشور اعلام شده است که ما نیز از این پتانسیل به نحو ویژه ای استفاده کردیم.

 

رئیس اداره بهزیستی آشتیان در خصوص شرایط این طرح اظهار کرد: به خانواده هایی که شامل شرایط طرح باشند 16 میلیون تومان وام بلاعوض و همچنین 18 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می شود.

 

وی از تکمیل 4 پرونده دیگر تأمین مسکن معلولین در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با همکاری بنیاد مسکن شهرستان آشتیان و اهداء تسهیلات بهزیستی استان مرکزی در چند روز آینده این 4 خانواده نیز صاحب مسکن می شوند.

 

شاه بابایی ادامه داد: طرح شناسایی و کمک به خانواده های محروم دارای معلول یکی از موفق ترین طرح های اجرا شده در بهزیستی آشتیان بوده که بار بزرگی را از دوش این خانواده ها بر می دارد.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir