حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

راه اندازی کارخانه تولید پنیر هلندی در آشتیان

نمایش خبر : 477 | تاریخ انتشار : 29 آذر 1395

محمود حسنی فرماندار آشتیان در گفت و گو با سفیر آشتیان گفت: کارخانه تولیدی پنیر هلندی به صورت آزمایشی کار خود را در شهرک صنعتی آشتیان آغاز کرده و در آینده فعالیت این شرکت گسترش خواهد یافت.

 

 

وی اضافه کرد: این مرکز می تواند با تولید سالانه بیش از 300 تن فراورده های لبنی سهم مهمی در تولید محصولات با کیفیت خوراکی داشته باشد.

 

فرماندار آشتیان تولیدات فعلی این شرکت را در راستای تأمین نیاز بازارهای داخلی دانسته و افزود: با افتتاح فاز دوم این مجموعه تولیدی، محصولات آن به کشورهای همسایه از جمله ارمنستان و امارات صادر خواهد شد.

 

وی ادامه داد: ساختمان اصلی و سیلوهای این شرکت در زمینی به مساحت تقریبی 2 هزار متر مربع در حال ساخت است که در فاز اول 825 متر مربع از این زمین ساخته و به بهره برداری رسیده است.

 

حسنی از اهداء تسهیلات یک میلیارد تومانی برای پیشبرد هرچه سریعتر این پروژه خبر داد و اظهار داشت: آورده اولیه یک و نیم میلیارد تومانی این شرکت ضمانت خوبی برای ادامه فعالیت آن است که امیدواریم با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت سهم بازار مورد نیاز برای ادامه کار به دست آورد.

 

وی از اشتغال 20 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت خبر داد و تصریح کرد: با توجه به خریداری تجهیزات مناسب و به روز برای تولید محصول با کیفیت، در آینده شاهد رشد این شرکت تولیدی خواهیم بود که در این صورت ثمرات آن در مرحله اول برای کشور و پس از آن برای شهرستان آشتیان خواهد بود.

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
رضا: با تشکر از فرماندار خوب و کاری شهرمان
امیدواریم گره از اشتغال جوانان آشتیان و مهاجرت به شهرهای دیگر باز بشود
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir