حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد: برگزاری چهارمین دوره جشنواره گل های محمدی و فاطمی در آشتیان/شناسایی نخبگان قرآنی استان در دستور کار ادارات تبلیغات اسلامی

نمایش خبر : 320 | تاریخ انتشار : 2 دی 1395

به گزارش سفیر آشتیان، حجت الاسلام صفر قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نشست ستاد برگزاری چهارمین جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی در فرمانداری آشتیان گفت: برگزاری همایش های قرآنی بهترین راه برای مقابله با تبلیغات های سوء دشمنان در شبکه های مجازی است.

 

 

وی اضافه کرد: آسیب های اجتماعی که امروز جامعه با آن سر و کار دارد همه به دلیل فاصله گرفتن خانواده ها از فرهنگ قرآن و قرآن خوانی است و به همین دلیل باید برای تشویق جوانان به مطالعه این کتاب الهی برنامه ریزی کنیم.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی سومین دوره مسابقات قرآنی گل های محمدی و فاطمی را بسیار پر بار دانسته و افزود: جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی سال گذشته در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار شد.

 

 

وی ادامه داد: در بخش شهرستانی این مسابقات از 8 شهر شرکت کننده 54 نخبه قرآنی به مرحله نهایی راه پیدا کردند که در نهایت از این تعداد 7 نفر حائز رتبه برتر استانی شدند.

 

قربانپور شرکت هرچه بیشتر نونهالان و نوجوانان در این مسابقات را موجب رونق هرچه بیشتر فرهنگ قرآنی دانسته و تصریح کرد: یکی از برنامه ریزی های انجام شده در این زمینه جذب حداکثری نخبگان قرآنی دانش آموز در سطح مدارس است که امیدواریم بتوانیم در این زمینه موفق باشیم.

 

در ادامه این نشست از فعالان قرآنی شهرستان آشتیان تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/ف

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir